https://analytics.google.com/analytics/web/#/a31917049w58812758p60056961/admin/tracking/tracking-code/שירותי סיעוד והשמת עובדים זרים - אימון אישי לעסקים
שירותי סיעוד מתקדמים
 לוטן שירותי סיעוד והשמת עובדים זרים 
סניף קריות 
סניף חיפה 
חפש
 
מאמר מספר 1
הקשר בין אימון אישי ומינדפולנס
הפסיכולוגיה החיובית תרמה רבות לחקר האושר בשנים האחרונות. בעידן בו אנשים מצויים תחת לחצים רבים בתחומים כגון תעסוקה, זוגיות, תרבות הפנאי, חקר האושר בודק מהם הגורמים שייסיעו לאדם להשאיר את תחושת הסיפוק והאושר לזמן ממושך.
אחד האמצעים שמסייעים להגביר את תחושת האושר הוא קשיבות הידוע כמיינדפולנס -היכולת של האדם להקשיב לעצמו; מחשבותיו, רגשותיו, תחושתיו הגופניות בזמן הווה.
יש מספר דרכים שניתן לפתח מיינדפולנס.   הדרך הראשונה היא לפתח את מיומנות ההקשבה, והדרך השנייה היא תרגול.  בתהליך אימון אישי, ההקשבה מתבצעת ע"י 2 גורמים: המאמן – מאמן אישי חייב להיות קשוב באופן פעיל למתאמן של ו- למה שנאמר, ומה שעדיין לא נאמר, ולשקף למתאמן בתהליך אימון אישי מהי המשמעות עבור המתאמן של מה שטרם נאמר .בתהליך אימון אישי מתקיימת הקשבה נוספת של המאמן, והיא לתחושותיו הוא. כל מאמן ;מאמן אישי וגם מאמן עסקי, חייבים להיות מודעים לרמות ההקשבה השונות על מנת שיוכלו להיות בשביל המתאמן בתהליך האימון האישי שהם מובילים ולהיות בהקשבה מלאה למתאמן. תהליך אימון אישי מעצים יכלול בתוכו תרגילים שמאמן אישי ימליץ למתאמן שיתרמו לפיתוח המניידפולנס של המתאמן ולהגברת תחושת האושר. הנה דוגמא מחיי היום יום. לבקש מהאדם להיות מודע לתחושות שלו כשהוא לוגם משקה טעים לו. להיות בהקשבה לגוף ולתחושות הנפש בלגימות הראשונות של המשקה. הרעיון בבסיס התרגיל הוא ליצור הרגל חיובי אצל המתאמן, על מנת לפתח אצלו ראייה חיובית ואופטימית לחיים. מכיון שתהליך אימון אישי הוא תהליך בן לפחות 8 מפגשים, יש מקום לפתח הרגלים יומיומיים שיסייעו בידיע המתאמן להכניס שינויים קטנים וחיובים לחייו. הרגלים אלו יפתחו מודעות אצל המתאמן והקשבה אחרת, כך שבסוף תהליך אימון אישי ,ובעזרת הסיוע של מאמן אישי, המתאמן יצא עם מודעות גבוהה יותר, הרגלים מדויקים יותר שיסייעו לו לממש את החזון ולבצע את תוכנית הפעולה שהוא בנה.

מאמר מספר 2
האם אימון אישי יכול לסייע להתגבר על פחד
פחד הוא רגש קיומי שעוזר לאדם להמנע מלהיות במצבים מסוכנים, ומאותת לאדם להיזהר ולנקוט באמצעים שימנעו ממנו לשהות במצב הסכנה. יתרה מזו, פחד הוא גם רגש שמשתק את האדם. חשוב לציין שבמאה העשרים ואחת בעולם המודרני מצבים מפחידים אינם רק אלו שיש בהם סכנה פיסית ונפשית, אלא פחד שיוצר תקיעות אצל האדם. מחקרים מראים שאנשים מעדיפים לעתים לשהות במצבים שהם מתארים שאינם משביעי רצון, והם רחוקים ממצבים של מימוש עצמי וסיפוק, מאשר להתמודד עם אתגרים שבטווח הארוך יביאו אותם למצב של שיא הצלחה, ובטווח הקצר יאלצו את האדם להתמודד עם אתגרים, שכרוך בהם לעתים ויכוחים, התמודדות עם התנגדויות ועוד. כאן נכנס האימון אישי  כמתודלוגיה שיכולה לסייע.
על מנת להתמודד עם מצבי קושי  מאמן אישי יסייע למתאמן שלו להגדיר את מצבי הקושי, לצפות את הקשיים שיש להתמודד  עמם ולתכנן את דרכי הפעולה. תהליך אימון אישי שכזה אורך מספר מפגשים, על פי רוב כ 10  מפגשים בו למרות הקושי שהאדם חש ברגע הנתון הלווי האינטנסיבי של המאמן האישי בתהליך אימון אישי מחזק את המתאמן ,והוא אינו חש בודד יותר.אחד הנושאים שעולים בתהליך של אימון אישי הוא חסמי ההצלחה. מאמן אישי מסייע למתאמן שלו בשלב הראשון להגדיר מה חוסם את המתאמן, מה גרם לו לא להצליח  במצבים בעבר, או ממה בחר המתאמן להתעלם בעבר, ומה בעבר עשה המתאמן על מנת להתגבר על החסמים הללו. אם למאמן האישי יש רקע נוסף כגון בשימוש ב NLP הוא יוכל להכיר כלים נוספים למתאמן להתגבר על הקשיים. להציב אתגרים חדשים ולהתמודד עמם/
מאמר מספר 3
הקשר בין מכירות לתקשורת בינאישית, ואיך אימון עסקי קשור לכך
לאחרונה פורסם שמספר העסקים הקטנים בארצות הברית בעליה-כ30%  מהעסקים הם עסקים קטנים, בעוד שבישראל 90% מהעסקים הם עסקים קטנים. מציאות זו מחייבת את בעלי העסקים להתמקד בשיווק ומכירות. אלא שאם עד כה בעלי עסקים קטנים פנו למאמן עסקי במטרה להתסייע בתהליך של אימון עסקי לשכלול מיומנות המכירה, כיום המחקר מראה שהמושג מכירות הוא מושג רחב יותר .
דניאל פינק, ששימש בעבר כותב הנאומים של סגן הנשיא אל גור, הוציא לאחרונה ספר :למכור זה בטבע שלנו., שבו הוא טוען שמכירות אינן נחלתם של קבוצה קטנה בארגון – אנשי מכירות, אלא שכולנו "מוכרים" כל הזמן בתחומי חיים שונים - אנחנו עסוקים בשכנוע אחרים ברעינות שלנו, אנחנו משתדלים לרתום אחרים בין במשפחה או בחיים כדי לקדם תהליכים שנראים בעניננו חשובים. דניאל פינק קורא לתהליך זה: "מכירה ללא מכירה".
תהליך של אימון לתקשורת בינאישית, אימון אישי או אימון עסקי מתמקד בצעדים שמקבילים לצעדים שהמחבר דניאל פינק מציע: מעין 3 שלבים:. השלב הראשון הוא התכווננות- עלינו לראות בראשנו מול מי אנו עומדים ,ולתכנן את המסרים שלנו בהתאם. באימון אישי או אימון עסקי , המאמן האישי יסייע בידי המתאמן לזהות תבניות שפה בולטות של הצד השני, ואיך ניתן להשתמש בכך כמו שצריך. ,השלב השני הוא שלב השאלות או מה שדניאל פינק מכנה שלב ה"ציפה" – היכולת של הפרט לשאול את עצמו שאלות ולהתאים את עצמו לכל סיטואציה. השלב השלישי באימון עסקי בו נתמקד בתהליך של אימון עסקי הוא הגדרת תוצאות רצויות או מה שדניאל פינק מכנה: בהירות- מאמן עסקי או מאמן אישי מסייע להגמיש  את הבעיה של המתאמן באופן שהוא רלוונטי למתאמן, ואז יחד עם המתאמן מציע פתרונות,  למעשה פינק מדגיש שתפקיד איש המכירות משתנה מאיש מכירות  פעיל לאיש מכירות מקשיב ומתכוונן. במילים אחרות- כל אחד מאתנו צריך לאמץ את תפקיד המאמן בהביט ההקשבה וההתכוונות לצרכי האחר ולא לצרכים האישים שלנו בלבד..
הדרכים האופרטביות של המאמן עסקי בתהליך של אימון עסקי , אימון אישי או אימון לתקשורת בינאישית האם לעבוד על אופן הצגה עצמית של המתאמן , הצגה שתשרת את המתאמן  במטרות שהוא רוצה להשיג. מאמן עסקי יעבוד עם המתאמן על תכנון תסריטים אפשריים, והכנת מסרים שייסעו בידו לצלוח את האתגרים שעומדים לפני המתאמן בהקשרים רחבים יותר.
אימון אישי, תקשורת בינאישית, הכנה לראיונות עבודה, אימון עיסקי, אימון אישי לחיים, יועצת ארגונית, אימון למנהלים, אימון מנהלים, אימון אישי בתל אביב, אימון אישי ועיסקיפיתוח אישי, אימון אישי ועסקי, אימון לקריירה, אימון אישי לנשים